«На свіжу голову». Ефір за 23 вересня. Частина перша

23 вересня 2015 - 12:55
Facebook Twitter Google+
Спільний проект Радіо «Промінь» та «Громадського радіо». В студії працюють Євген Павлюковський та Ярина Скуратівська

Росія відмовляється від планів подальшої ескалації конфлікту на сході України і кидає місцевих бойовиків напризволяще — припускають у керівництві бойовиків в так званій «ДНР». Про це заявляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук 22 вересня у Facebook. Чи має Україна скористатися цією ситуацією і яким чином, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

«Україна може скористатися будь яким шансом, але протягом цілої війни ми не бачимо від керівництва країни жодного дієвого плану чи стратегії щодо того, як виграти цю війну. Ми бачимо повну відсутність суб’єктності українського керівництва, воно не може прийняти жодного рішенні і апелює постійно до якихось міфічних і бездієвих організацій». — розповів військовий експерт Олександр Білецький.

Також говорили про те, що Світовий банк погіршив економічні прогнози для України на поточний рік, однак залишив зростання на 2016 рік. Про це йдеться в матеріалах, розміщених на сайті Світового банку щодо другої програмної позики на політику розвитку фінансового сектора України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.