«На свіжу голову». Ефір за 23 жовтня. Перша частина

23 жовтня 2015 - 13:01
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, якими є перспективи залучення іноземних капіталів в українську економіку та про депутатів-прогульників, які знову балотуються у місцеві ради

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні у Берліні візьме участь в економічному форумі, щоб розповісти про хід реформ і переконати представників бізнесу залучати капітал у розвиток української економіки.

«Кількість інвестицій в українську економіку за два останні роки скоротилася. Поки що у цьому питанні Україна втратила не стільки час, скільки момент використання інтересу  і привабливості для інвесторів» — говорить економіст, експерт РПР Євген Олейніков.

У кожній міській раді обласного центру, яку проаналізували в Громадському русі ЧЕСНО , відсоток кандидатів на відкликання за прогули засідань сесії чи постійної комісії упродовж року, перевищує 20%.

Стаття 37 закону  «Про статус депутатів місцевих рад», за яким депутатів-прогульників можна позбавити мандату, в Україні  майже не використовується.  Ніхто і не чекає дуже швидких змін, бо свідомість гречкосійства швидко не викоріниш, але на цих виборах громадський сектор має взяти більше мандатів, ніж на попередніх» — сказала Ірина Федорів, координатор регіональної мережі громадського руху ЧЕСНО.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.