Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 25 грудня. Частина перша

25 грудня 2015 - 13:02
Facebook Twitter Google+
Говоримо про захоплення терористами міста Комінтернове на Донбасі та про ратифікацію Римського статуту і зміни до Конституції, які вона вимагає
«На свіжу голову». Ефір за 25 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

У вівторок керівник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа повідомив, що група бойовиків т.зв. «ДНР» з бронетехнікою зайняла місто Комінтернове, яке в зоні антитерористичної операції входить до «сірої зони». Пізніше стало відомо, що озброєні люди, які увійшли в Комінтернове, намагалися проникнути далі на територію, підконтрольну силам АТО. Сили АТО завадили цій операції. Спочатку донецькі озброєні угруповання відвели з селища всю техніку та важке озброєння, а потім його поступово залишили й самі члени незаконних збройних формувань.

Що сталося у Комінтерновому та чи справді бойовики залишили захоплене селище і які висновки українська влада має зробити з цієї події?

На включенні зі студією був військовий експерт Олександр Білецький.

Також говоримо про те, що зміни до Конституції України не передбачають можливості звернення України до Гаазького трибуналу. Отже, винуватці в розстрілах на Майдані та організатори збройного конфлікту на Сході не можуть бути притягнені до міжнародної відповідальності.

Чому через зміни у Конституції може не бути суду над військовими злочинцями у Гаазі, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Ситуацію коментував гість студії правозахисник, член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський.

В студії працюють журналісти Дмитро Іванов та Ольга Веснянка.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.