Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 25 листопада. Частина перша

25 листопада 2015 - 12:14
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що Туреччина збила російський військовий літак, який порушив її повітряний простір та про узаконення торгової блокади окупованого Росією Криму
На свіжу голову // Громадське радіо

Вранці 24 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіаційної групи. За даними турецької влади, російський літак перед тим як його збив турецький винищувач F-16 не реагував на попередження. Про це йдеться в повідомленні Збройних сил Туреччини. Чи опиниться Росія після цього інциденту в більшій ізоляції і як мала б діяти Україна у подібній ситуації, — з’ясовувли  у програмі «На свіжу голову».

На включенні зі студією були політологи Євген Магда та Олег Волошин.

Також говорили про те, що Президент України Петро Порошенко доручив призупинити транспортне сполучення з окупованим Росією Кримом. Він звернувся до Кабміну з пропозицією вивчити це питання. Глава держави закликав забезпечити тимчасове припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення з тимчасово окупованою територією в обидва напрями. Чи позначиться це на економічній ситуації на материковій Україні і як саме?

Гостем студії був економіст Віктор Суслов.

В студії – журналісти Євген Павлюковський та Євгенія Гончарук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.