Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 26 грудня. Частина перша

26 грудня 2015 - 13:03
Facebook Twitter Google+
Говоримо про прийняття бюджету на 2016 рік та зменшення запланованого фінансування проекту суспільного мовлення
«На свіжу голову». Ефір за 26 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Говоримо про ухвалений Верховною Радою державний бюджет на 2016 рік. Чи має рацію прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, коли говорить, що таким чином парламент перешкодив спробам дестабілізувати країну? Чи немає у самому бюджеті підстав для майбутньої стабілізації? Зокрема, через зупинку фінансування десятків соціальних програм і недофінансування цілих галузей.

Про це говоримо з главою конфедерації вільних профспілок Миколою Волинцем. Гість вважає: «Це бюджет проїдання! Економіка розвиватись не буде, а борги по заробітній платі все одно зростатимуть!»

Також говоримо про зменшене удвічі від запланованого фінансування проекту суспільного мовлення. Замість 1 мільярда 100 тисяч гривень на реформування національної телекомпанії передбачили 600 з лишком мільйонів. Чи можна на ці гроші створити мовника, здатного конкурувати з комерційними каналами? І чи можуть бути альтернативні джерела коштів, наприклад, абонентська плата громадян?

Говоримо про це з медіа- юристом Інституту медіа-права, громадським активістом Ігорем Розкладаєм. Гість наголосив, що цих коштів вистачить на фонд заробітної плати, сплату за трансляцію сигналу та комунальні послуги. Про розвиток, створення мультиформатного, якісного продукту за таких умов мова не йде.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.