«На свіжу голову». Ефір за 27 листопада. Частина друга

27 листопада 2015 - 15:08
Facebook Twitter Google+
Говоримо про акцію активістів, які вимагають звільнити з посади першого заступника Голови Національної поліції В. Паскала, а також про програми соціалізації дітей переселенців з Донбасу та Криму

Перший заступник Голови Національної поліції Василь Паскал має бути звільнений з посади як людина, яка взимку 2013-2014 року відповідала за переслідування учасників Майдану. Про те, чи буде виконана ця вимога активістів та громадськості, говорила Олександра Дрік, голова ради Громадського люстраційного комітету.

Експерт вважає, що за умови звільнення Паскала з поліції може бути оприлюднено чимало цікавої інформації і, напевно, саме цим можна пояснити його призначення. Така кадрова політика дискредитує Національну поліцію загалом, а саме на неї суспільство покладає надії як на єдиний новий працюючий правоохоронний орган.

Активісти організації «Новий Донбас» та ГО «Дім вічної весни» започаткували програми соціалізації дітей-переселенців з Донбасу та Криму. Вони навчаються спільно з киянами, аби сформувати почуття єдиної команди. Про те, чи зможе молоде покоління об`єднати країну і про те, які програми потрібні дітям, які виїхали з окупованих територій, говорили Сергій Шевченко та Наталя Близнюк, активісти ГО «Дім вічної весни».

Діти переселенців потребують не лише фінансової, але й психологічної допомоги. Програми соціалізації покликані об`єднати в одному колективі різних дітей – киян і переселенців. Програми фізичного розвитку на основі східних єдиноборств і програми арт-терапії з професійними художниками допоможуть таким дітям відкритися для нових людей, пропрацювати свої страхи. Гості повідомили, що у найближчих планах – розвиток діяльності і на сході України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.