Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 4 грудня. Частина друга

04 грудня 2015 - 12:23 51
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що в Україні може бути створений загальний реєстр отримувачів соціальних виплат та про вплив військових дій на екологію Донбасу

Експерти Реанімаційного пакету реформ вважають за необхідне термінове створення загального реєстру отримувачів соціальних виплат, щоб мати можливість автоматично перевіряти права пенсіонерів, зокрема у зоні АТО на отримання коштів з бюджету та для виявлення «мертвих душ».  Чи допоможе така реформа усунути «пенсійних туристів» з окупованих територій, які отримують дві пенсії і виплачувати пенсії тим, хто зараз не отримує жодної?

Ситуацію коментувала гостя студії менеджер групи «Пенсійна реформа» Реанімаційного пакету реформ, експертка з питань соціальної політики Інституту суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик.

Також говорили про те, що частина промови Президента Петра Порошенка на екологічному саміті в Парижі була присвячена темі «екології війни» на Донбасі. Події військового конфлікту дійсно поставили Східний регіон на межі екологічної катастрофи — вважає частина експертів. Як вплинула війна на екологію Донецької і Луганської області, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Гість студії — еколог Юрій Солобай.

В студії працюють журналісти Анастасія Багаліка та Ольга Бродська.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.