Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 5 грудня. Частина перша

05 грудня 2015 - 12:12
Facebook Twitter Google+
Говоримо про Всесвітній день волонтера і роль добровольців в державі, а також про переконаність українців в тому, що провідні ЗМІ належать олігархам
«На свіжу голову». Ефір за 5 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Сьогодні, 5 грудня, відзначають Всесвітній день волонтера. 140 мільйонів людей у світі обрали цей спосіб життя. Чимало глобальних проблем вирішується силами добровольців. В Україні волонтерство стало суспільним явищем під час Майдану, а повноцінним партнером держави — під час війни на Сході. Чи вистояла б Україна, якби люди не взяли ініціативу у власні руки? Про це в ефірі розповіли  Валентина Варава , волонтер організації «Ініціатива «Е+» та Олег Свірко, волонтер, очільник тендерного комітету Міністерства оборони.

Понад 70% українців переконані, що провідні ЗМІ належать олігархам. Такі результати опитування проведеного на замовлення ГО «Медіаварта». А понад половину опитаних українців (54%) назвали головними замовниками новин олігархів та власників цих ЗМІ.  Телефоном про опитування розповів Віталій Яринич, директор ГО «Медіаварта». Про те, як журналісти можуть себе захистити від впливу власника каналу розказав Роман Головенко, медіа-юрист Інститут масової інформації.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.