Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 5 листопада. Перша частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 5 листопада. Перша частина

05 листопада 2015 - 12:45
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, чому розслідування подій в Одесі 2 травня 2014 року виявилося неефективним та про ухвалення ВРУ закону про права і свободи переселенців

Розслідування подій в Одесі 2 травня 2014 року було неефективним та не відповідає Європейській конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, зокрема її 2-й і 3-й статтям. Про це заявив на презентації звіту про події 2 травня 2014 року в Одесі голова Міжнародної дорадчої групи (МДГ) Ради Європи Ніколас Братца.

Про причини неефективного розслідування і резонанс одеської трагедії говорить гостя студії Зоя Казанжи, медіаекспертка, екс-радниця колишнього голови Одеської ОДА.

Також говоримо про те, що 3 листопада ВРУ ухвалила в другому читанні і в цілому проект закону №2166 «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Наскільки захищеними є внутрішньо переміщені особи та чи сприяє українське законодавство адаптації переселенців у нових умовах, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».  

Оновлений закон про права переселенців в Україні коментує Денис Савченко, юрист громадської ініціативи «КримSOS».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.