Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 6 грудня. Частина друга  / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 6 грудня. Частина друга

06 грудня 2015 - 12:50
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що в Києві пройде українська версія всесвітньої конференції ідей TED та про новий етап у ескалації сирійського конфлікту

Вони вірять, що в глобальному світі головна цінність — це ідеї. І ідеї повинні бути доступними кожному. Йдеться про улюблене шоу інтелектуалів — конференції TED, які вперше були проведені в США 1984 року. Сьогодні аудиторія лекцій TED складає 100 мільйонів переглядів на youtube. І вже втретє, рівно за тиждень, українська версія TED відбудеться в Києві. В конференції крім українських спікерів надихатимуть своїми ідеями гості з Грузії, Швеції, Естонії, США та Ізраїлю. Що надихає українців на нові звершення та здобутки, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову»

Гостем студії був координатор київської конференції «TEDxKyiv 2015» Роман Зінченко.  

Також говорили про те, що США знову обіцяють посилити бомбардування «Ісламської держави» в Сирії і відкидають будь-яку можливість збереження влади Башара Асада. В свою чергу Німеччина готує 10-тисячний військовий контингент, що може бути задіяний в наземних операціях в Сирії. Королівські ВПС Великобританії завдали повітряних ударів по нафтових родовищах на сході Сирії. Чи може ескалація конфлікту в Сирії перерости у голобальне протистояння? Який інтерес України у цьому питанні?

Ситуацію коментував Костянтин Федоренко, політичний аналітик Інституту  Євро-Атлантичної кооперації.

В студії — Ярина Скуратівська та Андрій Сайчук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.