Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 6 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 6 грудня. Частина перша

06 грудня 2015 - 11:32
Facebook Twitter Google+
Говоримо про ситуацію довкола визнання виборів та переможця у Кривому Розі та про можливість появи на українському ринку дешевих турецьких овочів та фруктів

У Кривому Розі парламентська комісія з розслідування фальсифікацій на виборах вдруге не провела засідання. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв. Водночас 5 грудня криворізька міська виборча комісія задовольнила скарги кандидата на посаду міського голови від «Самопомочі» Юрія Милобога та визнала грубими порушення з боку районних виборчкомів.

Чим завершиться виборча епопея у місті, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову»

Гостем студії був директор центру «Політика» Микола Давидюк. Він переконаний, що ситуація в Кривому Розі схожа на «договорняк» між владою і місцевими елітами.  

Також говорили про те, що імпорт цитрусових, тепличних овочів і фруктів з Туреччини в Україну може зрости, а їхня ціна знизиться з огляду на російські санкції стосовно турецьких товарів. Експерти говорять, що очікується зниження цін на тепличні огірки, томати, мандарини, інші цитрусові, які йдуть із Туреччини, а також на гранати, виноград. Нині турецькі постачальники розвертаються у бік України.

Чи здешевшають турецькі продукти в Україні через санкції Росі?

Ситуацію коментував економіст Андрій Новак. Він вважає, що падіння ці на турецькі овочі та фрукти можливе майже на 20 відсотків, але після нового року. І додає, що таке падіння вплине на зниження ціни й на інші продукти.

В студії – журналісти Ярина Скуратівська та Андрій Сайчук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.