«На свіжу голову». Ефір за 6 жовтня. Частина друга

06 жовтня 2015 - 13:54
Facebook Twitter Google+
Говоримо із молодим українським вченим про нанонмедицину і майбутню Нобелівську премію для України та інтриги навколо законопроекту про державне фінансування партій

Молодий украінський вчений Костянтин Турченюк досліджує нанонмедицину у лабораторіях Франції та Ізраїлю. Приїхав до рідного Києва прочитати публічну лекцію про нанонмедицину. Костянтин коментує присудження чергової Нобелівськоїпреміі у галузі медицини і прогнозує коли і за яких умов Нобелівську премію зможуть здобути українські вчені.

З активістом Реанімаційного пакету реформ Ярославом Юрчишиним говоримо про інтриги навколо законопроекту про державне і прозоре фінансування партій. Законопроект, розроблений громадськими активістами разом із депутатами, нарешті передали на голосування у парламент. Але зараз звідти намагаються викинути дуже важливу норму — про кримінальну відповідальність (з позбавленням волі) за порушення цього закону на адміністративну (штрафи). Цю ідею обстоює депутат БПП Руслан Князевич, а громадськість і народні депутати із громадянського суспільства категорично проти такого пом’якшення покарання.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.