Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 8 листопада. Друга частина   / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 8 листопада. Друга частина

08 листопада 2015 - 12:54
Facebook Twitter Google+
Говоримо про ініціативу України щодо збільшення чисельності баз і спостерігачів ОБСЄ на Донбасі та про дисбаланс у розподілі хатніх обов'язків в українських родинах

Україна наполягає на збільшенні числа баз ОБСЄ на Донбасі.  Про це заявив міністр закордоних справ Павло Клімкін у Берілні під час зустрічі міністрів у «нормандському форматі». Водночас звіти діючої місії ОБСЄ свідчать, що спостерігачам обмежують доступ до об’єктів на непідконтрольних територіях. То чи стане ефективнішою робота, якщо організувати ще бази і залучити додатковий персонал? Ситуацію аналізує Ігор Козій, військовий експерт Інститут Євроатлантичного співробітництва. 

Жінки в Україні продовжують працювати ще й дома. У 70% сімей основний обсяг хатньої роботи і догляду за дітьми — на жінках. Такі результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології. І цей стан справ жінок не задовольняє. Практично половина їх виступає за рівний поділ. Чи настане в українських сім’ях справедливість? І що повинне вплинути на психологію чоловіків і жінок, аби така згода відбулася? — проблему аналізує медичний психолог Олег Чабан.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.