Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 9 листопада. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 9 листопада. Частина перша

09 листопада 2015 - 10:12
Facebook Twitter Google+
У цій годині говоримо про роль української мови для політичної нації, що зараз формується в Україні, і про значення вищої юридичної освіти для бійців АТО.

Сьогодні День української мови і письменності. Зараз все частіше лунає думка, що політична українська нація не повинна обмежуватися однією мовою. Тим паче, що настає ера постнаціональних держав. А Євромайдан і війна на Донбасі довели, що українські патріоти не завжди розмовляють українською мовою. Яке місце української мови у нашому суспільстів та як нам, потураючи глобальним процесам, не втратити свою мову розповів телефоном зі Львова  Роман Матис, радник голови Львівського міського голови, очильник Громадської ініціативи «И так поймут», який активно лоббіює збереження української мови у всіх сферах.

Студенти групи «ЮЗН-228» юридичного факультету Національного університету ім. Т. Шевченка почали складати сесію. Їх називають «ХУНТА-228», тому що вони — бійці АТО, які були поранені у ході російсько-української війни і під час лікування у Київському госпіталі були зараховані на навчання. Що дає ця освіта самим воякам — знання і новий фах, чи, радше, можливість швидше забути трагедії, які вони пережили? Як ще країна може віддячити своїм Героям за їхню самовідданість і жертовність? Чому все частіше люди стають байдужими до них? Про це у студії говоритимемо з бійціями АТО Станіславом Логвиновим, Олександром Поліщуком та Едуардом Ткачем.

Повний варіант розмови слухайте у звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.