Слухати

Розваги на кістках, скандальне кафе у будинку профспілок

14 листопада 2015 - 16:27
Facebook Twitter Google+
Поява кафе у Будинку профспілок, в якому під час Майдану гинули люди, збурила громадську думку і вкотре поставила питання про необхідність надання якогось окремого статусу меморіальним місцям
Розваги на кістках, скандальне кафе у будинку профспілок / Програми на Громадському радіо

Про незаконність скандального кафе заявила Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Однак досі залишається невідомим, хто конкретно в міській владі дав дозвіл? І чи варто такі питання довіряти чиновникам?

«Щоб «танців на кістках», як у Будинку профспілок, не було народ повинен отримати змогу безпосередньо спитати з виконавчої влади!» — громадський діяч та письменник Дмитро Капранов.

Тетяна Кононенко: Хто має визначати такі статуси, і що має бути на місці будинку профспілок?

Дмитро Капранов: Безумовно це місце пам’яті і нагадувати всім, що там відбулося. Так як я не архітектор, то сказати яке функціональне рішення там повинно бути. Але ми переконалися, що причина Майдану це те, що влада припинила слухати людей і люди повстали. Сьогодні ми бачимо, що повторюється те, що влада знову не чує нас. І дозволяє собі без рішення громади починати експлуатувати і забудовувати всі пам’ятні місця, на яких вирішувалась доля України.


 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.