Слухати

Якою буде доля коаліції та уряду після скандальних заяв деяких політиків?

15 вересня 2015 - 20:16
Facebook Twitter Google+
На Погоджувальній раді парламенту 14 вересня низка політиків зробила несподівано гучні заяви, які свідчать про загрозу не лише єдності коаліції, але і нинішньому уряду
Якою буде доля коаліції та уряду після скандальних заяв деяких політиків? / Програми на Громадському радіо

Зокрема, його відставки вимагала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а у фракції партії «Самопоміч» є низка вимог до влади, за умови виконання яких вона залишиться у парламентській коаліції. Не меншим подразником була і тема бюджету — 2016 року: на погоджувальній раді віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко повідомив, що Кабінет міністрів внесе у Верховну Раду проект бюджету, але одразу поверне його на доопрацювання, оскільки є чимало базових показників, які досі не визначені: зокрема, тарифи на газ, ставки податків тощо.

Експертом, який відповідав на запитання ведучих був політолог та колишній нардеп Володимир Цибулько. Він зауважив, що першою очевидною причиною таких заяв є майбутні місцеві вибори — напередодні їх політичні сили традиційно радикалізують свою позицію. Але експерт заперечив можливість розпаду коаліції і об’єднання БПП із Опозиційним блоком — це б різко негативно вплинуло б на рейтинг Президента та його оточення. Тим більше, що на місцевих виборах президентська сила, на думку Цибулька, попри активно задіяний адмінресурс може втратити позиції у місцевих радах.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.