Слухати

Звільнити Паскала з посади заступника голови Національної поліції через підозру у переслідуванні майданівців - вимога активістів

27 листопада 2015 - 18:25
Facebook Twitter Google+
«Паскал очолював департамент карного розшуку. Така людина має компромат на всіх високопосадовців у державі», - Олександра Дрік
Звільнити Паскала з посади заступника голови Національної поліції через підозру у переслідуванні майданівців - вимога активістів  / Програми на Громадському радіо

Про вимогу активістів та громадськості говорила Олександра Дрік, голова ради Громадського люстраційного комітету.

 

Вона перебуває зараз під Міністерством внутрішніх справ.

drik_oleksandra_1.jpg

Олександра Дрік
Олександра Дрік

Експерт вважає, що за умови звільнення Паскала з поліції може бути оприлюднено чимало цікавої інформації і, напевно, саме цим можна пояснити його призначення. Така кадрова політика дискредитує Національну поліцію загалом, а саме на неї суспільство покладає надії як на єдиний новий працюючий правоохоронний орган.

Ольга Бабчук: Перший заступник голови Нацполіції Василь Паскал керує кримінальною поліцією. Колишні міліціонери говорять, що він є професіоналом.

Дмитро Тузов: А чи справді в 45-мільйонній країні є незамінні люди?

Олександра Дрік: Ми вимагали, щоб Хатія, як керівниця нової поліції, вийша і пояснила, чим продиктоване таке скандальне призначення одіозного Паскала на посаду. Проте, вона ігнорує. Серед нас є народні депутати, і через них ми передали своє звернення із проектом подання про звільнення Василя Паскала з посади першого заступника.

Дмитро Тузов: Як багато людей зараз знаходиться під Міністерством внутрішніх справ?

Олександра Дрік: Близько 100 людей. Багато громадських організацій нас підтримують. Призначення такої людини дискредитує новий орган, на який покладає надії суспільство, цей орган мав створити єдиний новий працюючий правоохоронний орган.

Дмитро Тузов: Як ви думаєте, хто лобіював призначення Паскала на цю посаду?

Олександра Дрік: Якщо його цілий рік прикривав міністр Аваков, то він, мабуть, зацікавлений в тому. Я думаю, що все йде вище. Можливо, до Президента. Паскал очолював департамент карного розшуку. Така людина має компромат на всіх високопосадовців у державі. За умови звільнення Паскала з поліції може бути оприлюднено чимало цікавої інформації і, напевно, саме цим можна пояснити його призначення.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.