Нова українська

Все про сучасну українську музику на Громадському радіо!

З понеділка по п’ятницю у Ранковій хвилі Громадського радіо дізнаємось про нових українських музикантів і слухаємо їх пісні. Ведучий програми — музичний журналіст Філ Пухарєв.

Лише найсвіжіші та найактуальніші треки українською у жанрах популярної музики, поп-року, інді-року, електроніки, хіп-хопу та інших стилів музики.

Скоро про них почують всі, але ви будете першими!

Філ Пухарєв – засновник музичного інтернет-видання Muzmapa (muzmapa.in.ua). Нині – журналіст і редактор музичного онлайн-журналу Karabas Live. Раніше працював журналістом та ведучим у Національній радіокомпанії України, на інтернет-хвилі «Молоде радіо»

Випуски програми

 Vivienne Mort //
16 серпня 2017 - 15:06
Сьогодні у нас нова пісня Vivienne Mort та електронного композитора Morphom, що має назву «Зустріч».
 Сloudless //
15 серпня 2017 - 19:11
В ефірі – гурт Cloudless із піснею «Небо на стелі»
 Аrlett //
14 серпня 2017 - 15:05
Філ Пухарєв в музичній рубриці Нова українська познайомить вас зі свіжою літньою піснею гурту Arlett «Спрага чи спека».
Sasha Boole //
11 серпня 2017 - 16:01
Філ Пухарєв розповів про пісню ще одного українського музиканта із альбому, що вийшов цього року. Музиканта звуть Sasha Boole із Чернівців, альбом називається «Golden Tooth», а пісня – «Пилю обріз»
5`nizza //
10 серпня 2017 - 15:00
Ну і кого треба слухати у п’ятницю, як не гурт 5’nizza! Філ Пухарєв розповідає про пісню «Життя» із їхнього довгоочікуваного нового альбому «КУ»:
её //
09 серпня 2017 - 12:27
Більшість пісень «её» присвячені рівноправності між чоловіком і жінкою, а виконані вони трьома мовами — англійською, російською та, звичайно, українською