Слухати

Нова українська #6: Cloudless

15 серпня 2017 - 19:11
Facebook Twitter Google+
В ефірі – гурт Cloudless із піснею «Небо на стелі»

cloudless.jpg

 Сloudless //
Сloudless

Беремо одного вокаліста-металіста, додаємо до нього барабанника відомої в інтернеті поп-рок-формації і на виході отримуємо фактично супергурт. Десь за таким принципом і утворився дует Cloudless. Адже вокаліст Євген Тютюнник до 13-го року співав у харківській метал-команді «Тонкая Красная Нить», а барабанник Антон Панфілов нині задає ритм у гурті «Фіолет». Нині в їхньому творчому житті розпочалася ера Cloudless, де панує поп-музика.

Поки що Cloudless записали лише дві пісні – «Між світами» та, власне, «Небо на стелі». Повірити у те, що це надовго, може змусити хоча б той факт, що у студії з дуетом працює саундпродюсер Сергій «Knob» Любинський. Якщо пам’ятаєте культову на початку 2000-х альтернативну формацію ТОЛ, то ось там Сергій грав на гітарі. А зараз він керує студією Revet Sound, де записує такі відомі сучасним вітчизняним меломанам команди, як The Hardkiss, Detach та Vivienne Mort.

З музичної точки зору «Небо на стелі» — пісня незвична. Адже давно не було чути диско від українських музикантів! Та й ось ці мінімалістичні синтезатори на початку чимось нагадують музику періоду програми «Територія А». Можливо, такі ностальгійні мотиви тут не випадкові. Адже за словами вокаліста Євгена Тютюнника, пісня – про важливість моменту «тут і зараз».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.