Права людини

Як справді відчути себе громадянином? Як захищати свої права щодня?

Говоримо з професійними юристами та з громадськими активістами, які втілили конкретні проекти, пов’язані із захистом своїх прав. Вони переконані, що головне — не боятися вчитися, не впадати у розпач та знайти однодумців. 

Які пільги зобов’язані надати учасникам бойових дій? Яку інформацію про ліки ви маєте право вимагати від фармацевта? Як створити дієву громадську платформу для боротьби із незаконними забудовами? Чого не мають права вимагати від дітей у школі? Хто такі публічні люди і як захистити своє право на приватність? Ці та інші підказки можна знайти у нашій програмі.

Випуски програми

Учасники і учасниці фестивалю // Громадське радіо
19 вересня 2017 - 13:30
Молодь з США, Індії, Нігерії, Марокко, Єгипту, Зімбабве, Гани, Йорданії, Угорщини, Словаччини вийшла на головну площу Ужгорода, аби продемонструвати, що всі люди «єдині в різномаїтті»
Громадське радіо //
18 вересня 2017 - 16:57
Свидетель Иеговы из ОРДЛО рассказал Громадскому радио как и чем живут верующие после обвинений так называемыми «властями» в неонацизме и работе на спецслужбы Украины
Костянтик Кууск // Fecebook Костянтина Кууска
14 вересня 2017 - 19:10
Хто відповість за зламаний інвалідний візок кременчуцького активіста?
Монітори НПМ //
13 вересня 2017 - 13:22
Кількість місць несвободи в Україні зменшилась на півтори тисячі, але досі близько мільйона українців знаходяться у таких закритих закладах
Громадське радіо //
05 вересня 2017 - 15:45
Як у Дніпрі через вживання фемінітиву матері відмовили у прийнятті шкільної заяви
Громадське радіо //
31 серпня 2017 - 15:40
ІТ-індустрія не тільки найпрогресивніша в Україні, але й одна з найпотужніших. Чи здатна вона стати рушієм прогресу і в забезпеченні рівності жінок та чоловіків на робочому місці?