Правова абетка

Пояснюємо простою мовою складні юридичні колізії і терміни

Випуски програми

baner //
11 грудня 2017 - 09:00
В Україні є багато перешкод для отримання громадянства. Правозахисники вважають: його надання - це часто політичне рішення, і пояснюють, як швидше отримати паспорт із тризубом.
baner //
04 грудня 2017 - 09:00
Органи соціального захисту, схоже, економлять державну допомогу для ВПО. Правозахисники на Громадському радіо розповідають, як можна змусити чиновників виплатити всі належні переселенцям гроші.
abetka baner //
27 листопада 2017 - 10:00
ВПО отримують кримінальні покарання за соціальну допомогу. Це відбувається, якщо вони мають надмірні рахунки або житло. Правозахисники розповідають, як уникнути незаконного покарання.
abetka baner // Громадське Радіо
20 листопада 2017 - 10:00
До України прямують політичні біженці із тоталітарних країн. Але врятуватися їм вдається не завжди, бо наша влада депортує їх назад. Як врятуватися, на Громадському радіо розповідають правозахисники.
abetka baner // Громадське Радіо
13 листопада 2017 - 10:00
Судові і слідчі помилки трапляються не рідко, і від цього страждають підозрювані. Як же їм отримати компенсацію від держави за моральну шкоду? Про це на Громадському Радіо розповідають правозахисники.
abetka baner // Громадське Радіо
06 листопада 2017 - 09:46
ВПО із луганської та донецької областей і Криму можуть отримати підтримку від держави тільки якщо погодяться на регулярну перевірку. Правозахисники розповідають, як саме це має відбуватися.