ПроЧитання //

ПроЧитання

Огляди нових книжок від літературної критикині Тетяни Петренко

Сучасний український книжковий ринок — це нові автори, амбітні видавничі проекти, переклади важливої класичної й сучасної прози. 

ПроЧитання – це свіжі щоденні огляди нової літератури, де ми говоримо про нову українську прозу та переклади, дорослі й дитячі книжки, фікшн і нон-фікшн.

ПроЧитання виходитиме з понеділка по п’ятницю.

У програмі ми знайомимо слухачів із тим, що з’явилося на книжковому ринку. А також намагаємось вписати нову літературу в ширший соціальний і культурний контекст. І принагідно згадуємо про новини й тенденції літературного світу.

Книжковий ринок в Україні 10 років тому й сьогодні – це два різних всесвіти, який майже не перетинаються. Сьогодні це нові потужні видавництва, цікаві автори, амбітні проекти й переклади важливих класичних і сучасних книжок. 

Тетяна Петренко – літературна критикиня, редакторка відділу критики на порталі Читомо. Писала для таких ресурсів, як Букмоль, Літакцент, Коридор.

Останні випуски

«Дрімучий ліс» // ФОТО: Видавництво Фонтан казок
12 липня 2018 - 18:02
«Дрімучий ліс» Анастасії Лавренішиної — повість для дітей про дітей.
«Іншалла, Мадонно, Іншалла» // ФОТО: Видавництво Старого Лева
11 липня 2018 - 14:00
Про різницю між заходом і сходом, а також про те, чим є балканський світ і як його розуміти – у збірці оповідань Міленка Єрговича «Іншалла, Мадонно, Іншалла»
«Світ, повний демонів»  // ФОТО: Клуб Сімейного Дозвілля
10 липня 2018 - 14:00
Життєві правила Карла Сагана, американського астронома та астрофізика, який присвятив своє життя пошукам істини
«Париж ХХ століття» // ФОТО: Видавництва Жупанського
09 липня 2018 - 13:08
«Париж ХХ століття», роман передбачення на сто років наперед
«Опікуни для жирафа» // ФОТО: Видавництво Старого Лева
08 липня 2018 - 18:15
Яскраве видання для всіх маленьких захисників тварин, які завдяки цій книзі знайдуть, як виявити свою любов до звірят і природи
«Пакс» // ФОТО: Видавництво Рідна мова
07 липня 2018 - 18:08
Пронизливо щира повість про правду і брехню, про безглуздість війни, про вразливість природи, про вірність собі і відданість другові, про вміння співчувати