Слухати

11-12 жовтня скрізь в Україні — жодної краплі дощу

10 жовтня 2014 - 22:03
Facebook Twitter Google+
11-12 жовтня скрізь в Україні - жодної краплі дощу, синьо-сиве чисте небо, хіба для фотки парочка білих пухнастих хмарок, яскраве сонце, тихий вітер і, головне, - тепле повітря
11-12 жовтня скрізь в Україні — жодної краплі дощу / Програми на Громадському радіо

Наталка ДіденкоВихідні. Вони будуть синоптично прекрасні. 11-12 жовтня скрізь в Україні — жодної краплі дощу, синьо-сиве чисте небо, хіба для фотки парочка білих пухнастих хмарок, яскраве сонце, тихий вітер і, головне, — тепле повітря. Вдень очікується +13+19, місцями до +20, на півдні до +22, а в західних областиях до +24 градусів! Заморозки поки що з»їздять додому, ближче до Арктики, а в нас у нічні години буде +5+10, на півдні до +15 градусів.

Бабине літо повністю візьме владу в свої руки. Дівчата, хороша погода — наша!
Отже, в Україні можна вихідними буцати ногами красивенне листя, вибратися до родичів, пересваритися з ними за політику, потім за смачним обідом помиритися, зганяти у Львів чи Карпати на ці два-три дні, бо там буде найтепліше, нафоткати на всю зиму оптимістичних кадрів, відкласти витирання пилюки, яку так добре видно на сонці, посидіти у вуличних кафе із пледами, погодувати білок у парку, відвідати тих, хто цього потребує, показати дітям приклад, зібравши сміття після пікніку.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.