13 лютого в Україні — сонце, 14 лютого — сильні опади

12 лютого 2016 - 14:48
Facebook Twitter Google+
Вихідні діло хороше, але треба їх синоптично коригувати, бо до сухих квітучих зелених галявин ще далеко: скрізь якщо не дощ із снігом, то льодяна каша під ногами

Субота в Україні очікується навіть із сонцем, але по кордонах накрапатимуть дощі, місцями з мокрим снігом — по околицях заходу, сходу та півдня переважно. Північний кордон буде завтра сухим, проскочить якось.

Але вже в ніч на неділю всі області охопить якась просто фронтоманія: до нас прийдуть атмосферні фронти і принесуть дощі, мокрий сніг, можливі сильні опади, налипання мокрого снігу і посилення вітру. Протягом дня небо на заході, півдні та частково в центрі очиститься, а опади залишаться на сході і трохи у північних областях. 

Температура буде високою, з неділі на півдні та в центрі взагалі стрибоне серйозно. А впродовж 15-17 лютого у південній частині може бути до +20 °С.

У Києві завтра таке, як сьогодні, без опадів, а ось у ніч на 14 лютого погода суттєво ускладниться — опади та сильний вітер.

Тому у День закоханих очманілі чоловіки будуть бігати за квітами по калюжах та перестрибувати через льодяні залишкові горби. Вдень 14 лютого буде хмарно і з невеликими опадами, тому підвищена кількість яскравих квітів на вулицях виявиться дуже доречною.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.