16 січня в Україні – сильні опади та відлига, 17 січня – похолодання до морозів

15 січня 2016 - 14:27
Facebook Twitter Google+
Найближчої доби до нас йде ускладнення погоди: вночі та вранці сильні опади можливі на заході та півночі, вдень у суботу негода піде на південь, центр та схід України

Негода — це сніг, мокрий сніг та дощ, залежно від температури повітря. А вона завтра підвищиться до відлиги. Також посилиться вітер до штормових значень.

У неділю знову прийде похолодання до морозів. Опади 17 січня найбільш ймовірні на сході, у центрі. Найскладнішою погода буде в неділю на півдні України. Захід та північ відбудуться невеликим снігом.

Кияни. Найближчої ночі 16 січня та завтра вранці — складна погода, мокрий сніг, сильний вітер, налипання мокрого снігу, погіршення видимості, на дорогах — какабека. Вдень ситуація нормалізується. У неділю, 17 січня, у столиці відчутно підморозить та випадатиме місцями невеликий сніг.

На другий Святвечір, 18 січня, та на Йордан, Водохрещу, в Україні пануватиме морозна погода, до -10-12 °С.

Найближчими кількома днями очікуються значні коливання температури повітря та атмосферного тиску. Тому не лякайтеся свого дивного стану, це все — атмосфера, вона починає готувати нас до весняних космічних навантажень)

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.