Слухати

17 грудня, на Варвари, в Україні задощить, — Наталка Діденко

16 грудня 2014 - 17:38
Facebook Twitter Google+

Didenko17 грудня в Україну прийдуть атмосферні фронти, які принесуть дощі та подекуди мокрий сніг, місцями очікуються тумани, паморозь, на дорогах – ожеледиця

Температура повітря передбачається вдень +3+8 градусів, в Криму та на Закарпатті  до +10+12 градусів.  Вночі очікується в межах 3 тепла – 4 морозу.

У західній частині – дощі та мокрий сніг. Температура повітря вночі  від 3 тепла до 3 морозу, вдень 2-6  градусів тепла.

У північних областях – дощитиме, періодично можливий мокрий сніг. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 морозу, вдень 3-8 градусів тепла.

У центральних областях очікується волога погода. Температура повітря вночі від 3 тепла до 2 морозу. Вдень 3-8 градусів тепла.

На сході України опади більш ймовірні в другій половині дня. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 морозу, вдень 2-7градусів тепла.

У південній частині – переважно дощ. Температура повітря вночі 0-5 тепла, вдень 3-9 тепла, в Криму до 10-12 градусів тепла.

У Києві 17 грудня очікується дощ, місцями з мокрим снігом. Температура повітря вночі 0-2 морозу, вдень 2-5 градусів тепла.

Варвари ночі увірвали, отже, починаємо виглядати весну!

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.