Слухати

2 березня на півночі України очікуються опади, на півдні — тепла погода

01 березня 2016 - 13:35
Facebook Twitter Google+
2 березня на північному заході України очікується мокрий сніг, на півночі — дощі, а на півдні сонце нагріє повітря до +17 °С
2 березня на півночі України очікуються опади, на півдні — тепла   погода / Програми на Громадському радіо

Весна почалася не так, як багато хто уявляв, але, як бачите, вона почалася і це — справді весна. Ось така, із дощами, туманами і вітром. Весна виявилася розумничкою (власне, як завжди) і показує нам, що сезон, погода, люди, ситуації синоптичні, політичні та життєві можуть бути усілякі, і треба розуміти — якщо зараз дощ, то завтра може бути і сніг з туманом, або сонце з вітром . Але все ж — це та сама весна.

І, до речі, завтра, 2 березня, в Україні буде мокрий сніг. Ну, не скрізь, а лише на Волині та Рівненщині, бо там виявиться найхолодніше, 0+5 °С.

На решті території +4+10 °С, у центральних областях до +8+12 °С, на сході до +14 °С, а у південній частині до +14+17 °С.

Хто що хоче! Невеликі дощі пройдуть на півночі, заході та у Вінницькій області. А у більшості центральних областей, на сході та півдні очікується суха погода.

В зоні АТО завтра буде переважно сухо і тепло, до +10+14 °С. У Києві завтра, 2 березня, пройде невеликий дощ, температура повітря буде 

помірною, вдень до +7+9 °С.

З температурою ситуація поки що незмінна, але з 5 березня на півночі та заході почнеться відчутне потепління.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.