Слухати

21-22 листопада в Україні очікується дощова вітряна погода / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

21-22 листопада в Україні очікується дощова вітряна погода

20 листопада 2015 - 14:21
Facebook Twitter Google+
Два циклони, Іван і Юрген, будуть погодотворчими для України протягом 21-22 листопада. Дати - особливі для нас, погода буде також непростою

Майже скрізь випадатиме дощ, вітер посилюватиметься до сильного, до 15-20 метрів за секунду. Нагадаю: штормовими називаються пориви вітру з 15 метрів, тобто, коли він може завдати збитків.

У південній частині суттєві опади — навряд, переважатиме суха тепла погода. Саме на півдні впродовж суботи-неділі очікується до +15+20 °С.

Тому любителі кудись майнути вихідними вибирайте краще Одесу, аніж Львів. Бо у Львові, як і в більшості західних міст, містечок та сіл, очікується похолодання. У неділю, наприклад, температура навіть вдень не перевищить +1+6 °С. Та ще й з дощем і навіть, можливо, з мокрим снігом.

У Києві субота та неділя — з дощами, 22 листопада очікується сильний вітер. Температура скакатиме разом із атмосферним тиском, а тому не дивуйтеся поведінці своєї голови, а краще подбайте про неї вже сьогодні профілактичними засобами.

У столиці завтра +6+8 °С, у неділю +8+10 °С. Похолодання відчутне почнеться з понеділка.

Завтра — Михайла, що любить приїжджати на білому коні. 21 листопада Михайло понасипає снігу у Франції, Німеччині, місцями на Балканах та навіть на півночі Іспанії. Ми побачимо його білий хвіст хіба що в неділю на заході України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.