Слухати

28 листопада морози триватимуть

27 листопада 2014 - 18:17
Facebook Twitter Google+
Листопад тримається із усіх сил, але зима явно штовхається і хоче пройти поза чергою. І це їй вдалося
28 листопада морози триватимуть / Програми на Громадському радіо

Наталка ДіденкоЛистопад тримається із усіх сил, але зима явно штовхається і хоче пройти поза чергою. І це їй вдалося. Бо варто поглянути за вікно чи вийти на вулицю, щоб зрозуміти, що зима вже прийшла.

І завтра, 28 листопада, зимова погода в Україні триватиме. Хоча східний антициклон домінує в східній Європі, проте невеличкого атмосферного фронту виявиться достатньо, щоб понасипати красивого чистого снігу в більшості областей. Десь сніг буде місцями, як на заході чи півночі, а десь сніг може перейти у справжній снігопад, як на сході України. А в Криму з-за теплішої погоди очікується невеликий дощ. На решті території морози пануватимуть невеликі або помірні. Вночі передбачається 5-12 градусів морозу, вдень 2-8 нижче нуля, на півдні до +2+5 градусів.

Кияни отримають від 28 листопада вночі -6-8, вдень -1-3 градуси та подекуди невеликий сніг.
І не забувайте, практично скрізь — ожеледиця або по-народному сра…пад. Не треба додавати роботи пунктам прийому в травматології, рентгенівська плівка й так дорога, нащо воно вам треба?)
Вихідними: над Чорним морем закручується циклон, який принесе в Україну більше снігу, а морози втримаються. Найскладнішою буде погода на півдні та сході, де до опадів приєднається поривчастий вітер.

Так що готуйте голови, лопати та вітронепродувні куртки та якісне взуття. А також треба подумати про тих, хто найбільше за таких метеорологічних умов не зможе сам про себе подбати.
Так що давайте зустрічати зиму попередженими.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.