Слухати

3 лютого в Україні очікується потепління до +14 градусів

02 лютого 2016 - 15:23
Facebook Twitter Google+
У середу в більшості областей пануватиме тепла повітряна маса з максимальною температурою до +14°С
3 лютого в Україні очікується потепління до +14 градусів / Програми на Громадському радіо

Завтра в Україні буде не погода, а якесь суцільне «цвірінь-цвірінь». Пташки переплутають сезони, бо 3 лютого в Україні температура повітря досягне, наприклад, у південній частині та на південному заході +10°…+14°С. На решті території також тепло, протягом дня +3°…+8°С. І, навіть найближчої ночі, схоже, жодного «мінусу» — очікується 0°…+5°С.

Дощі, а за такої температури — снігу навряд, ймовірні на півночі, трохи на заході та місцями найближчої ночі у східних областях. Дуже висока температура повітря сприятиме посиленій небезпеці падіння бурульок із дахів. Краще вступити у калюжу, обійшовши будинок, аніж зустрітися із бурулькою.

У Києві завтра, окрім цвірінькання на деревах, ще й несамовиті нявкання серед столичних смітників. Бо також у Києві — майже весна, вночі +2°…+4°С, протягом дня +5°…+8°С. Буде трохи дощів та поривчастий вітер.

Ще деталь. Завтра очікуються геомагнітні збурення атмосфери, простіше магнітні бурі. У поєднанні із коливаннями атмосферного тиску та нестабільними вологістю й температурою повітря наші голови і суглоби може трохи крутити.

Весняна погода завжди потребує профілактики.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.