Слухати

4 лютого в Україні буде сухо, лише на сході підсипатиме сніг, — Наталка Діденко

03 лютого 2015 - 17:35 103
Facebook Twitter Google+

DidenkoАнтициклон з Атлантики завтра подасть руку антициклончику над Чорним морем і цим вони розірвуть панування сірих хмар і атмосферних ляпів з неба.

У нас, в Україні переважатиме високий атмосферний тиск та з»явиться багато сонця. Лише залишки східного циклону ще потрусять мокрим снігом у наших східних областях та вночі трохи в центрі.

Найближчої ночі найхолодніше буде на заході, до 7-10 морозу, скрізь — 0-5 морозу, на півдні до 4 тепла. Вдень у середу в Україні 0-6 тепла. на заході до 2 морозу. на півдні до 8 тепла.

У Києві завтра максимально просіться поїхати кудись у справах. Справи можна вирішити і пізніше, а ось пройтися сонячними вулицями буде корисно і для справ, і для організму. Як казала мудра єврейська мама — «если мать будет сыта и здорова, то и дети будут сыты и здоровы». Тобто, у столиці завтра сухо та навіть сонячно. Температура вночі 0-3 морозу, вдень 0-3 тепла.

До речі, для тих, хто любить говорити про аномально теплий лютий, який ще ледь розпочався: в період 8-11 лютого в Україні очікується похолодання.

Подробиці — обов»язково, але свого часу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.