Слухати

День українського метеоролога атмосфера відзначить снігом та дощем, — Наталка Діденко

18 листопада 2014 - 17:51
Facebook Twitter Google+
Завтра, 19 листопада, День українського синоптика, а офіційніше та справедливіше - День працівників української Гідрометслужби
День українського метеоролога атмосфера відзначить снігом та дощем, — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

DidenkoЗавтра, 19 листопада, День українського синоптика, а офіційніше та справедливіше — День працівників української Гідрометслужби.

День цей атмосфера знає, тому покаже максимум, що зможе о такій порі року.

Розмістить циклон над Молдовою та Румунією, причепить до нього атмосферні фронти, з півночі хукне арктичним холодом — і почне відзначати.

Завтра у більшості областей України очікуються: дощ, мокрий сніг, сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Ну, а щоб вже свято вдалося на повну — пориви вітру досягатимуть 15-20 метрів за секунду.

Температура. Вночі 0-6 морозу, на заході та півдні до 5 тепла, вдень від 3 морозу до 5 тепла, в Криму та на Закарпатті до +8+11 градусів.

У Києві професійне свято погода відзначить також із опадами — у стролиці дощ з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця, вітер буде поривчастим. Вночі -1-4, вдень 0+3 градуси.

Одним словом, атмосфера все зробить для того, щоб синоптики, гідрологи, а також їхні друзі якнайшвидше знайшли найзатишніше і найтепліше місце, де вони сховаються від свого холодного прогнозу.

Завжди віри, що прогнози будть теплими!

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.