Слухати

На Україну насуваються дощі

26 серпня 2014 - 19:03
Facebook Twitter Google+
Із заходу Європи до нас поступово насуваються дощі. Вони сьогодні будуть переважно у західних областях, але до вечора дійдуть до півночі та частково центру
На Україну насуваються дощі / Програми на Громадському радіо

pogoda

Із заходу Європи до нас поступово насуваються дощі. Вони сьогодні будуть переважно у західних областях, але до вечора дійдуть до півночі та частково центру. Температура в Україні очікується комфортна +20+26, на півдні навіть до +30. Лише на заході +17+22, а місцями +15 градусів. На сході України сьогодні — малохмарно сухо та +23+27 градусів.

Кияни, хто сьогодні не на роботі, можна гнути спину на дачі і дихати приємним повітрям, усім решта — плідно думати про осінь. Бо вона під вечір нагадає про себе, піде дощ.

27 серпня дощі різної інтенсивності охоплять всю Україну. Сильні опади найбільш можливі у західних областях. Але східна частина України та Крим опиняться завтра у переважно сухій повітряній масі.

Температура повітря зростатиме із заходу на південь – від +15 градусів до +30 градусів. Температура в Україні становитиме загалом +20+26 градусів.

У Києві 27 серпня очікується дощ, гроза. Температура повітря найближчої ночі +13+15, вдень +21+23 градуси.

І трохи синоптичного оптимізму – з 29 серпня в Україні скрізь потепліє та буде сонячно.

Пргноз погоди для Громадського радіо підготовала Наталя Діденко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.