Слухати

Найближчої ночі в Україні — заморозки 0-5 градусів, вдень потепліє до +20! — Наталка Діденко

25 вересня 2014 - 17:09
Facebook Twitter Google+
Найближчої ночі в Україні буде холодно, заморозки 0-5 градусів. На півдні заморозків, звичайно, не буде
Найближчої ночі в Україні — заморозки 0-5 градусів, вдень потепліє до +20! — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

pogoda9

До нас із далекої півночі 26 вересня продовжує затікати холодне повітря. Найближчої ночі в Україні буде холодно, заморозки 0-5 градусів. На півдні заморозків, звичайно, не буде.

Вдень почнеться поступове потепління, яке досягне несміливих поки що +10+16 градусів, а на півдні навіть до +20 градусів.

Дискомфорт від синьої холодяки компенсується сухим повітрям та стишеним нарешті вітром. Він буде північно-західним, швидкість 3-10 метрів за секунду. І лише у західних областях черговий фронтик принесе невеликі, а в Карпатах помірні дощі. Між іншим, на високогір»ї можливий мокрий сніг.

У Києві завтра ані мокрого снігу, ані дощу не буде. Але ніч буде, як в людей, холодною, +2+5, місцями заморозки 0-3 градуси, вдень у столиці потепліє до +13+15 градусів.

Щоб зігрітися, трохи збігаємо наперед: в Україну йде потепління, невелике, але все ж буде потепління. А в понеділок у Києві та у більшості областей може бути навіть до +20 градусів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.