Слухати

Прийдешній тиждень принесе в Україну 20-тиградусні морози

30 листопада 2014 - 16:37
Facebook Twitter Google+
На сході та місцями в центрі України температура повітря знизиться до 20, а при тривалих проясненнях і до 22 градусів морозу!
Прийдешній тиждень принесе в Україну 20-тиградусні морози / Програми на Громадському радіо

Наталка ДіденкоНа сході та місцями в центрі України температура повітря знизиться до 20, а при тривалих проясненнях і до 22 градусів морозу!
Але почнемо прийдешній тиждень з понеділка. 1 грудня сніг та мокрий сніг залишаться лише на сході та півдні України, а швидше на Донбасі та в Приазов»ї. З вівторка у нас скрізь почне суттєво рости атмосферний тиск, опади припиняться і навіть може з’явитися сонце.

Але! При проясненнях стане інтенсивно затікати арктичний холод і тому вже з 3 грудня очікується похолодання, яке досягне піку ввечері 3 грудня та вночі 4 грудня — на Луганщині та Донеччині, в зоні АТО, температура повітря може досягати 20-22 градусів морозу! На решті території України вночі -5-16, вдень -4-12 градусів з невеликими коливаннями. Сніг поки що відпочиватиме, але залишить замість себе ожеледицю на всіх дорогах та тротуарах України.
Кияни! Нам також зустрічати зиму за букварем: «сонце світить та не гріє», тобто буде сухо, із сонячними та місячними проясненнями і морозно. Вночі в межах -4-13, вдень -4-9 градусів, в кінці тижня, 6-7 грудня трохи потепліє.
А поки що ще раз наголошую: 3-4 грудня в Україні похолодає суттєво, особливо з зоні АТО, попередьте про це всіх, кому це потрібно життєво. Прогноз щодня буду уточнювати по градусах, але тенденція явно — по зміцнення морозів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.