Слухати

Тиждень принесе в Україну відлигу, — Наталка Діденко

07 грудня 2014 - 15:01 477
Facebook Twitter Google+
Наступний тиждень несе в Україну відлигу, а відлига - це, коли на фоні постійної температури повітря нижче нуля з"являється температура повітря вище нуля

DidenkoНаступний тиждень несе в Україну відлигу, а відлига — це, коли на фоні постійної температури повітря нижче нуля з»являється  температура повітря вище нуля. Тобто, коли після тривалого морозного періоду настає потепління до 0 градусів.

І прийде до нас не просто відлига, нуль градусів, а ще й приведе із собою плюси. Протягом тижня переважаючими в Україні  будуть 0+6 градусів, в Криму до +7+12 градусів. Лише у північних областях та на заході, окрім Закарпаття трохи ще походять морози, але вкрай незначні.

ТеплО — це приємно, але не дуже приємними будуть опади. Практично протягом усього тижня, хоч і місцями, випадатимуть мокрий сніг та дощ. Приєднаються до цієї компанії тумани, ожеледь, серпанки та паморозь.

У Києві також тиждень буде сирим, теплим, іноді прохолодним, з періодичними мокрим снігом або дощем. Найбільш інтенсивними опади у столиці очікуються 10 грудня, в середу. Але висока відносна вологість залазитиме за шию протягом усього тижня.

Цю карту я показую, щоб ви побачили, як тепло буде у Європі скрізь, не лише в Україні.  Карта прогностична температурна на п»ятницю наступну.

А сьогодні, на Катерини, в Україні від -1 до -7 градусів, тумани, паморозь, мряка, на Сумщині, Харківщині, Полтавщині — навіть прояснення, на Закарпатті до +3, а на півдні Криму, в Ялті, наприклад, зараз до +12 градусів. В зоні АТО зараз -2-6 градусів, хмарно.

Вітаю усіх Катерин з їхніми іменинами.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.