Слухати

Увага! В Україні починаються заморозки! — Наталка Діденко

17 вересня 2014 - 21:34
Facebook Twitter Google+

pogodaІзтермічної карти прогнозу видно, що холод втягується із півночі, північного сходу, з районів Арктики. А якщо Арктика, то — холодно. І в нас так і буде.

Сьогодні вже надвечір та в ніч на 18 вересня температура повітря на півночі, сході та у центральних областях(окрім Дніпропетровщини) знизиться до +5+9 градусів. А в другій половині ночі та під ранок в цих частинах України на грунті — підкреслюю, на грунті — можливі заморозки 0-4 градуси. Вдень сонце виб»є заморозки і прогріє повітря +17+24 градусів.

У Києві завтра сухо та сонячно. Вночі +6+9, заморозки, якщо прийдуть, то на грунт і на околиці міста, вдень у четвер очікується +18+21 градус.

Заморозки — річ важлива, а особливо, перші, тому перегляньте ваш садочок чи на дачі чи на балконі, а також гардероб. Бо зранку у вікна сонце створює ілюзію тепла, а насправді, злегковаживши прогнозом, можна отримати лежання у ліжку та чхання. А воно зовсім не потрібно у таку красиву погоду))

До речі, поділюся з вами. 22 та 23 вересня в Україну суне суттєве погіршення погоди — сильні дощі та штормовий вітер. Але ще буду уточнювати.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.