Слухати

В Україну йде бабине літо! — Наталка Діденко

09 жовтня 2014 - 16:10
Facebook Twitter Google+
Перш за все про те, що всі давно хотіли почути - до нас йде бабине літо. Не знаю, як там павутинки красиві у лісі, але за прогностичними картами в Україні завтра потепліє до +12+17
В Україну йде бабине літо! — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

pogoda9Перш за все про те, що всі давно хотіли почути — до нас йде бабине літо. Не знаю, як там павутинки красиві у лісі, але за прогностичними картами в Україні завтра потепліє до +12+17. Найбільше радітимуть можливості пройтися пішки парками, вигуляти темні окуляри та нафоткати строкате осіннє листя мешканці західних областей — там очікується найтепліша погода, до +18+23 градусів. Найхолоднішими будуть Сумщина, Чернігівщина, Харківщина та Луганщина, +10+15 градусів.

Заморозки практично втечуть і ховатимуться у бабиному літі десь вже до реальних морозів, трохи цієї ночі вони пощипають квіти за ніжні пелюстки на північному сході України.

Відмінність у температурі повністю знівелює сонце, яке буде одним для всіх — скрізь в Україні передбачається малохмарна суха погода.

Ось таке поєднання сухої тихої сонячної та порівняно теплої погоди і називається бабиним літом. Баби — не жадні й готові поділитися такою чудовою синоптичною ситуацією із усіма дідами, теперішніми і майбутніми.

Кияни, наше місто особливо прекрасне восени і під час бабиного літа. Які б думки вас не гризли, скільки б проблем не сідало на голову, коли підійдете до вікна чи йтимете вулицею, надивіться цієї краси, вона ж — для нас.

І не думайте підхопити вірус, який зараз швендяє у повітрі — дуже образливо лежати у ліжку, коли за вікном — бабине літо.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.