Слухати

Впродовж тижня в Україні знизиться температура повітря, — Наталка Діденко

09 листопада 2014 - 22:09
Facebook Twitter Google+
Карти прогностичні кажуть, що друге бабине літо завершується. Може, нам це й сумно, але для листопада - природня річ
Впродовж тижня в Україні знизиться температура повітря, — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

DidenkoКарти прогностичні кажуть, що друге бабине літо завершується. Може, нам це й  сумно, але для листопада — природня річ. Бо  всьому свій час і місце. Ми ж завжди кажемо, що кожен повинен займатися своєю справою. Тому вже з вівторка Україну чекає похолодання. Зниження температури повітря буде поступовим та м’яким, від понеділкових +10+18 до +6+12 градусів. Тепліше на кілька градусів ще буде на заході  та у південній частині.

Надалі похолодання триватиме і під кінець наступного тижня до нас прийдуть невеликі морози.

Щоб ми не впали у сильний стрес від похолодання, атмосфера вирішила поки що обмежитися лише свіжістю. А противні осінні мілкі дощі перенести на пізніше. Бо впродовж тижня суттєвих опадів не буде. Хіба що періодично збільшуватиметься хмарність і з неї та з туманів падатиме мряка.

Київ також ще потримає теплу погоду у понеділок, а  вже з вівторка похолодає і в столиці. Тиждень буде свіжим, без особливих опадів, тумани, серпанки, мряка та невеликі морози в найступні суботу-неділю.

Не знаю, чи прийде третє бабине літо (таке буває в кінці листопада, десь в районі Михайла), першому та другому ми дуже вдячні. Будемо раді і третьом, аби прийшло.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.