Слухати

Вихідними в Україні очікуються сильні зливи / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

Вихідними в Україні очікуються сильні зливи

04 вересня 2015 - 14:43
Facebook Twitter Google+
Погода на вихідні буде і красива, і розумна

Прогностичні карти показують, що спека — тю-тю, тобто у більшості областей температура знизиться до +20+25 °С, на заході та півночі місцями навіть до +15+19 °С. Але спека ще залишиться на сході та у південній частині.

Найближча ніч на суботу — дощі пройдуть на заході та півночі, вдень 5 вересня майже сухо, окрім крайнього заходу. У ніч на неділю можливі сильні зливи на заході. півночі та в центрі. А вдень у неділю дощі затримаються в цих же районах, але трохи меншої інтенсивності. Нагадую, що на півдні та на сході, включно із зоною АТО, очікується суха погода.

У Києві вихідними дихати буде легко і приємно, тим більше, що пожежу загасили і смогу не повинно бути. Вдень очікується в межах 23-25 °С.

Детальніше про дощі в столиці. Вночі 5 вересня — дощі, вдень сухо. Вночі 6 вересня дощі і навіть можливо сильні, вдень 6 вересня — невеликі та помірні.

Такі погодні гойдалки можуть гойдати і наші голови. Не піддавайтеся. Краще зробіть так, щоб вихідні були розкішним спогадом потім, серед холодної осені.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.