Слухати

Завтра в Україні буде сонячно та холодно, — Наталка Діденко

27 жовтня 2014 - 17:49
Facebook Twitter Google+
Від нас аж до прифранцузської Біскайської затоки світитиме сонце, бігатимуть невеликі білі хмарки та синітиме небо
Завтра в Україні буде сонячно та холодно, — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

pogodaУкраїна завтра опиниться у чудовій широкій та сонячній смузі (не плутати із смузі)). Від нас аж до прифранцузської Біскайської затоки світитиме сонце, бігатимуть невеликі білі хмарки та синітиме небо. Одним словом, опадів завтра не очікується. Хіба що трохи прикриє густішою хмарністю Крим, але без особливих дощових наслідків. А навкруги — різні дощі, над Середземномор»ям навіть грози.

Щоправда, антициклональна погода запросить завсідників цієї пори року — тумани. У Польщі вони вже знижували небезпечно видимість до 100 і менше метрів. Водії, це — для вас. А якщо ви збираєтесь кудись летіти, перевірте стан вашого рейсу, про всяк випадок.

Відсутність опадів компенсує присутність морозів. Вночі у нас -2-10, місцями -10-12, вдень потепліє до +2+9, на Закарпатті та в Криму до +12 градусів. На півдні ще втримається штормовий вітер.

У Києві завтра ясно сонячно та холодно. Вночі -3-7, вдень +2+6 градусів.

Оскільки вже включили опалення, не легковажте прогнозом. Перед виходом на вулицю не піддайтеся на оману хатнього тепла, захищайте шиї, голови, поясниці та інші частини тіла від перемерзання. А батареї в хаті не затуляйте випраними шкарпетками чи футболками, хай тепло не затримується. Словом, майтеся тепло.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.