Слухати

Завтра в Україні — суттєве ускладнення погоди, — Наталка Діденко

22 вересня 2014 - 14:44
Facebook Twitter Google+
Завтра, 23 та 24 вересня, в Україні очікується суттєве ускладнення погодних умов
Завтра в Україні — суттєве ускладнення погоди, — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

pogodaУвага! Завтра, 23 та 24 вересня, в Україні очікується суттєве ускладнення погодних умов. Пройдуть сильні дощі та посилиться вітер до штормових значень, 15-22 метри за секунду. Це важливо для будівництва, будівельних кранів, а також для кораблів, корабликів і поромів у морських наших акваторіях, де може штормити.

Температура повітря також почне частіше зазирати у календар — 23-24 вересня вона суттєво знизиться спочатку до +10+15, а потім до +8+12 градусів. 24 вересня вдень у західних областях погода покращиться.

У Києві завтра, як кажуть англійці, It’s raining cats and dogs, або як ми кажемо, буде, як з відра, або просто очікується сильний дощ та потужний вітер. Температура повітря буде невисокою, завтра +11+14, а в середу ще похолодає до +9+12 градусів.

Тому вже починайте готуватися до негоди: витягайте із шафи куртку чи дощовик теплий, гумовики чи просто міцні черевики, машину сьогодні не мийте, на невиховану людину у маршрутці чи метро не реагуйте, візьміть у сумку цитрамон, накрутіть на шию шалик , звичайно, парасолю не забудьте, яка й сьогодні не завадить)

Погода вирівняється вже в четвер) Дочекайтесь)

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.