Слухати

Завтра в Україні суттєво похолодає, — Наталка Діденко

27 серпня 2014 - 18:47
Facebook Twitter Google+
Завтра - Перша Пречиста. І ще завтра в Україну йде суттєве похолодання
Завтра в Україні суттєво похолодає, — Наталка Діденко / Програми на Громадському радіо

pogoda

Завтра — Перша Пречиста. І ще завтра в Україну йде суттєве похолодання. Принесе його холодний атмосферний фронт, який також притягне із собою «бідних родичів» — дощі та зливи. Опади охоплять всю Україну, лише ввечері 28 серпня на заході, в центрі та на півдні — попустить, хмари розсіються. Температура повітря знизиться вдень до +14+19 градусів. На півдні та сході буде традиційно тепліше, до +20+27 градусів, в Приазов»ї до +29 градусів.

Кияни, у нас завтра холодно та вогко. Дощі не дадуть температурі повітря піднятися вище +16+18 градусів. Тому завтра одягайтеся тепліше, простежте, щоб малюки мали міцніше взуття та курточки.

Засмучуватися не варто, тим більше, з приводу погоди)) Адже вже 29 серпня дощовий циклон та його фронти витисне з України західний антициклон Ельмар, який випустить на небо сонце).

Одразу після Першої Пречистої, колись, у селі дівчата звільнялись від тяжкої роботи і тому казали — «прийшла Перша Пречиста — стає дівка речиста», тобто, багато говорить, бо немає вже що робити.

Дівчата, завтра пересиджуємо дощ вдома чи на роботі — і пора збиратися на теревені плідні та цікаві))

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.