Слухати

44 безкоштовні онлайн курси доступні для українців на платформі ВУМ

15 січня 2018 - 14:09
Facebook Twitter Google+
Під час зимових свят на онлайн курси Відкритого університету Майдану прийшло 2 тисячі нових користувачів

stasiv.jpg

Остап Стасів // Громадське радіо
Остап Стасів
Громадське радіо
В студії Громадського радіо координатор проекту Відкритого університету Майдану Остап Стасів, говоримо про активність під час канікул та статистику відвідування онлайн-курсів.

Остап Стасів: За час канікул ми дуже активно ростемо. Буквально вчора ввечері ми перетнули позначку в 22 тисячі унікальних користувачів. За останні 15 днів січня і 15 днів грудня ми виросли на 2 тисячі користувачів. Я думаю, в людей з’явився час виділити на себе.

Наприкінці року в нас стартував курс про стандарти надання послуг в центрах обслуговування громадян, це 4000 людей, які представляють близько 700 організацій по Україні.

Андрій Куликов: Як ви досліджуєте аудиторію?

Остап Стасів: Ми для себе визначили три ключові портрети. Це активні громадяни, які зацікавлені в змінах; ті, хто став перед певною проблемою і хочуть її вирішити, через пошукові системи знаходять нас і починають навчання; ініціатори – люди, які вже зрозуміли, що треба щось робити, але що – ще не зрозуміли;

За останній рік ми зробили кілька унікальних проектів. Це курс «Креативне мислення» з Миколою Скибою і Володимиром Лісіним – він один з найбільш стрімко ростучих в нас на платформі. Люди пишуть дуже багато коментарів, ставлять питання, ми допомагаємо комунікувати викладачам з кінцевим замовниками цього продукту, модеруємо ці речі. Як результат, так, людям подобається.

Сьогодні в на 44 вироблених курсів, за 2017 рік до нас додалося 59 викладачів та гостьових спікерів і 6103 сертифікати.

Повну версію розмови слухайте у звуковому файлі або у відеотрансляції.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.