Слухати

Адвокати Київської області стали віце-чемпіонами Європи з футболу серед правників

18 червня 2017 - 13:11
Facebook Twitter Google+
Европейський мундіаль серед адвокатів EUROLAWYERS 2017 проходив у Мариборі (Словенія) з 7 по 11 червня
Адвокати Київської області стали віце-чемпіонами Європи з футболу серед правників / Програми на Громадському радіо

«Ми брали участь в так званому міні-футболі, але правила трошки відрізняються від міні-футбольних правил. Тому в нашому турнірі брали участь десять команд з Росії, Румунії, Сербії, Угорщини, Португалії, З Італії та наша команда», — розповідає адвокат та капітан футбольної адвокатської команди Костянтин Рибалко.

В команді адвокатів Київщини 18 гравців, всі — практикуючі адвокати або помічники адвокатів. В фіналі адвокати Київщини поступилася одній з команд Румунії по пенальті з рахунком 1:0, а основний час закінчився — 1:1.

«Наша команда дуже дружня і згуртована, всі рішення приймаються колективно, в кожного у команді є своя роль, своя місія. Хто чим може допомагати команді, намагається це робити, — говорить адвокат та учасник команди Тарас Самборський, — а ця поїздка стала результатом дуже важкої річної праці».

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі. 

dsc_0916.jpg

Команду зустрічають на пероні // http://radako.com.ua
Команду зустрічають на пероні
http://radako.com.ua

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.