Слухати

Аутизм — це про людське, про спілкування, — Євгенія Панічевська

01 квітня 2017 - 12:30
Facebook Twitter Google+
2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм. Цього року українці активно долучаються до міжнародного руху

Ще з 31 березня в Україні проходить багато заходів, присвячених Міжнародному дню інформування про аутизм. Які заходи відбуваються в Києві, що таке аутизм, до чого організтори хочуть привернути увагу, та чому символічний колір цього дня — синій, розповіла голова Асоціації батьків дітей з аутизмом Євгенія Панічевська.

За її словами, аутизм — це не вирок, діти з таким діагнозом просто особливі. Батьки мають добиватися того, щоб навчальні заклади приймали у звичайні класи дітей з аутизмом. Це важливо для розвитку дитини, і батьки мають право добитися цього, навіть, якщо керівництво школи не приймає дитину на навчання. На жаль, говорить Євгенія Панічевська, це розповсюджене явище.

За консультацією та юридичною підтримкою батьки можуть звертатися до Асоціації батьків дітей з аутизмом

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.