Слухати

Без сумнівів, команда Трампа планувала створити канал комунікації з Росією, — Бєлєсков

28 травня 2017 - 12:06
Facebook Twitter Google+
Посол в Америці заявив, що старший радник Трампа Джаред Кушнер, який є ще й його зятем, хотів налагодити з Кремлем таємний канал зв’язку

dsc00343.jpg

Микола Бєлєсков // «Громадське радіо»
Микола Бєлєсков
«Громадське радіо»

Що це означає, і чи правдиві взагалі такі заяви, ми спробуємо дізнатися в  аналітика Інституту світової політики Миколи Бєлєскова, з яким ми зв’язались телефоном.

«Немає причин сумніватися, що команда Трампа, і в першу чергу Джаред Кушнер після перемоги на виборах планували створити відповідний канал комунікації з Росією, який би обходив офіційні урядові канали. Але це бажання не означає, що були певні зв’язки з Росією, хоча розмови і контакти з РФ особливо в перехідний період посилилися, особливо за допомогою Джареда Кушнера. Ідею створення каналу комунікацій було озвучено 1-2 грудня, коли Сергій Кисляк був на переговорах в Трам-тауері, відповідно на цих переговорах був присутній і Джаред Кушнер.

На мою думку, тоді команда Дональда Трампа не довіряла офіційним каналам комунікацій. Вони вважали, що, якщо вони почнуть банальний діалог з РФ, це вже використовуватиметься проти них, почнуться викиди в пресу тощо. І ці їхні побоювання пізніше підтвердилася. Тому їм просто потрібен був закритий канал комунікацій, щоб почати діалог з РФ. Діалог не є якимось злочином, поки він не принесе якихось результатів, але вони хотіли створити захищений канал», — роз’яснює Микола Бєлєсков.

Також аналітика Микола Бєлєсков додає, що наразі йде розслідування, і була заява ФБР, що в Білому Домі є велика особа, якою зацікавилося слідство, і скоріше за все, це і є Джаред Кушнер. 

Повний варіант розмови слухайте в аудіоверсії.

rh.jpg

За підтримки //
За підтримки

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.