Слухати

Дітей-сиріт та дітей АТО навчають корисним професіям

30 січня 2017 - 15:43 393
Facebook Twitter Google+
У рамках акції «Подаруй дитині професію» відомі публічні люди, які самостійно досягли успіху в житті, поділяться з дітьми секретами свого успіху

Марина Ігнатуша, організаторка благодійного проекту «Подаруй дитині професію», який пройшов у Броварах, розповідає про мету акції. Учасниками проекту стали учні старших класів: діти з малозабезпечених родин, сімей учасників АТО, діти з інвалідністю та діти-сироти. Також у проекті взяли участь відомі публічні люди, які самостійно досягли успіху в житті, завдяки своїй стартовій професії, та навичкам, які привели їх до успіху та забезпечили фінансову незалежність.

Вікторія Єрмолаєва: Розкажіть, хто саме був на заході?

Марина Ігнатуша: У нас на заході була присутня корінна броварчанка Влада Литовченко, яка є успішною жінкою. Вона розповіла свою історію успіху, поділилась своїми секретами, і, оскільки аудиторія була дитяча, тим паче це були дівчата, для них це було цікаво.

Кирило Лукеренко: Скільки років дітям, які взяли участь у заході?

Марина Ігнатуша: Це були підлітки 9-11-го класів.

Вікторія Єрмолаєва: Як відбувався цей захід?

Марина Ігнатуша: Це була презентація цього проекту для дітей. В Україні лише 10% людей, які люблять свою роботу, і ми сказали дітям, що це їх шанс стати успішними та щасливими людьми.

Кирило Лукеренко: А про які ще йдеться професії?

Марина Ігнатуша: Ми розпочали цей цикл освітніх програм з опанування перукарського мистецтва. Ми будемо привозити відомих майстрів перукарського мистецтва та стилістів. Далі ми плануємо проводити кулінарні майстер-класи і навчати дітей професіям, які пов’язані з красою. Це будуть курси, пов’язані з куховарством, манікюрним та педикюрним мистецтвом, які можуть знадобитися дітям. Ці курси будуть проходити у вигляді майстер-класів. Це буде 100 годин, під час яких вони будуть навчатися основам цих професій та опановуватимуть практичні навички. 

Ми вирішили реалізувати такий проект, адже ремесло в руках дитини, яка належить до соціально незахищених груп, може стати для них додатковим джерелом доходу після закінчення школи. Також це може стати пріоритетом у виборі їх майбутньої професії.   

Після майстер-класів діти отримають сертифікати про проходження курсів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.