Слухати

Діти і бізнес: чому дітей треба вчити соціальному підприємництву?

11 жовтня 2017 - 14:07
Facebook Twitter Google+
Про соціальний бізнес для дітей, який можна зробити прибутковим, Громадському радіо розповіли Світлана Олейнікова та Тетяна Саніна

svitlana_oleynikova_ta_tetyana_sanina.jpg

Світлана Олейнікова та Тетяна Саніна // Громадське радіо
Світлана Олейнікова та Тетяна Саніна
Громадське радіо

У студії Громадського радіо Світлана Олейнікова, керівниця і власниця соціального бізнесу та Тетяна Саніна, представниця громадської організації «Чародім». Вони розповіли як навчають дітей створювати свій соціальний прибутковий бізнес:

«Ми запрошуємо на свої програми дітей від 14-ти до 17-ти років. Саме в цей час формуються плани на майбутнє. Ми не знаємо скільки відсотків почне займатися бізнесом після наших курсів, але ми хочемо з самого початку орієнтувати підлітків саме на те, щоб заробляючи гроші, вони вирішували проблеми суспільства, громади, що вони вирішували проблеми, яких забагато. Вони можуть працювати з 14-ти років, відкривати ФОП – з 16-ти. Тобто до 16-ти років можна бізнес-план довести до класного стану, і реалізовувати свій бізнес. Їхні ідеї дуже класні, які вирішують саме їхні проблеми, якими мало хто опікується», – сказала Світлана Олейнікова.

Тетяна Саніна також розповіла про ідеї, з якими діти приходять на програму:

«У нас був один портал про обмін навчальними закладами – школами та університетами, але з точки зору дітей, а не з точки зору, відповідно, університетів чи держави. Суть в тому, що люди між собою домовляються – особистості, не організації, і можуть гостювати один у одного на різних програмах. Також було видавництво, яке буде видавати книжки для тих, хто слабко бачить. Також була навчальна програма антипропаганди для підлітків, на рівні, щоб це могли зрозуміти підлітки, а не тільки дорослі», – сказала Тетяна Саніна.  

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.