Слухати

 Для 63% опитаних низька зарплата — найбільша проблема при працевлаштуванні, — U-Report / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Для 63% опитаних низька зарплата — найбільша проблема при працевлаштуванні, — U-Report

13 листопада 2017 - 14:20
Facebook Twitter Google+
В студії Громадського радіо говоримо про результати опитування молоді щодо проблем під час працевлаштування

У студії Річард Герц, експерт U-Report, Олександр Ярема, заступник міністра молоді та спорту, Тарас Деркач, координатор кар’єрного хабу Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Згідно декількох опитувань молоді, проведених U-Report, працевлаштування — одна з найактуальніших проблем для молодих людей, зазначив Річард Герц.

Олександр Ярема додав, що саме тому Міністерство молоді та спорту щороку замовляє дослідження в соціологічних компаній стосовно цих ключових питань, які турбують молодь, щоб допомогти їй вирішувати їх.

Заступник міністра зазначив, що проблеми під час працевлаштування — комплексне питання, тому ще тоді, коли молода людина навчається в школі, важливо зорієнтуватися в перспективах тієї чи іншої професії:

«У нас так склалося в суспільстві, що є апріорі уявлення що вища освіта — це добре саме по собі. І ми бачимо ситуацію, коли тільки близько 50% молоді після закінчення вишів працюють за фахом. А велика частина працює не за фахом, шукає можливості в службах зайнятості й таке інше. В багатьох випадках, і про це варто згадувати, це певне відтерміноване безробіття. Молоді люди проводять п’ять років у вищих навчальних закладах, а потім починають думати: а що ж у житті робити далі? Тому дуже важливо на цьому етапі, коли відбувається вибір професії, розказати, які дійсно є можливості».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.